• https://www.twitter.com/oktemmuhendis

Hakkımızda

ÖKTEM MÜHENDİSLİK TİCARET ve SANAYİİ LİMİTED ŞİRKETİ


Firmamız 1984 yılında ÖKTEM MÜHENDİSLİK bürosu adı altında Ankara’da kuruldu.1988 yılında ÖKTEM MÜHENDİSLİK SANAYİİ ve TİCARET LTD.ŞTİ. ismini alarak şirket kurumsal ismini aldı.

1984 yılından itibaren şirketimiz Ankara’da ve Türkiye’nin bir çok ilinde özellikli binaların(otel, iş merkezleri, toplu konutlar, okul, tatil köyleri,kamu hizmet binaları, v.b. ) Elektrik, Telefon, Yangın, Data, TV, CCTV, Müzik ve Ses Anons, Jeneratör, Asansör ve Trafo projelerini başarı ile tamamlamış ve uygulamalı yapılmıştır.
 
Öktem Mühendislik, tasarladığı tüm elektrik ve elektronik projelerinde çağın ihtiyaçlarına uygun olarak, gerek ilk yatırım maliyeti gerekse işletme maliyetini ,gerekse uygulamada verimlilik değerlerini göz önünde bulundurarak enerji etkin binalar tasarlamaktadır. 
 
Öktem Mühendislik genç ve dinamik kadrosu ile kaliteli ve doğru tasarımlar yapmakta, kurumsal kimliği ile de tecrübesini yaptığı işlerine yansıtmaktadır.

Öktem Mühendislik firması olarak hedefimiz; yurt içi ve yurt dışı ayırımı yapmadan, yüklendiğimiz tüm işlerde; profesyonel ekip çalışmasıyla, teknolojik gelişmeleri takip ederek, kalite, güven ve çevre bilinci esaslarına dayanarak, aranılan ve tercih edilen kuruluşlar arasındaki yerimizi yıllardır devam ettirdiğimiz gibi kalıcı kılmaktır.

Cengiz ÖKTEM
Elektrik Mühendisi
Şirket Müdürü