• https://www.twitter.com/oktemmuhendis

Vizyon ve Misyonumuz

 Türkiye'de Mühendislik Hizmetleri vermek amacı ile kurulmuş ancak zaman içerisinde  iş  kapsamı Planlama, Mimarlık, Mühendislik, Altyapı Mühendisliği, İç Mimarlık, Peyzaj  Mimarlığı ile  Kontrollük ve Müşavirlik hizmetleri gibi birbiri ile bağlantılı hizmetleri  kapsayacak  şekilde  gelişmiştir.

 Şirketimiz ana felsefesi yaşanabilir bir çevreye katkıda bulunacak yapıları işveren ile beraber planlamak ve tasarlamaktır. Profesyonel çalışmalarımızın özünü projeler için değil, müşteri mutluluğu için çalışmak oluşturmaktadır. Müşterilerimiz için gerçek anlamda etkili ve yeterli hizmeti, Mimarlık ve Mühendisliği tek bir organizasyonda sunarak vermekteyiz.

 Bilgisayarlar işimizin her aşamasına katkıda bulunmaktadır. Bilgisayar destekli tasarım ve çizim (AutoCAD) sistemleri, tasarım ve planlama kapasite ve yeteneklerimizi artırmanın yanında tasarım  alternatiflerinin hızlı ve tam olarak araştırılmasını da sağlamaktadır.

 Öktem Mühendislik yukarıda sıralanan felsefe ve hedefler için kendi bilgi birikiminin yanında, yerli ve yabancı bilgi ve tecrübe kaynaklarına da rahatlıkla ulaşabilmektedir. Bu amaçla konusunda Türkiye'nin önde gelen mimari proje firmalarının ulusal ve uluslararası projelerinde Elektrik Mühendisliği sektöründe yıllarca kazandığı  tecrübe ve bilgi birikimini proje tasarımcıları ile kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır.